نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

0
No products in the cart.
نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

نوشته های بلاگ

غمگین ترین کشورهای دنیا

غمگین ترین کشورهای دنیا

جمهوری آفریقای مرکزی در صدر کشورهای غمگین دنیا قرار دارد. در این کشور بیش از ۱۰ درصد از کودکان در اولین سال زندگیشان به دلیل نبود امکانات بهداشتی و ناآگاهی والدینشان جان خود را از دست می‌دهند. آموزش و پرورش ناکارآمد که به ازای هر ۹۱ دانش‌آموز تنها یک معلم وجود دارد و نبود افق‌های روشن در زمینه کار و معیشت از دلایل نامیدی و غمگینی مردمان این کشور است.

زیمباوبه و اتیوپی در رتبه های بعدی و پس از آن پاکستان، یمن، سودان، نیجریه، موزامبیک، کنیا، زامبیا، اوگاندا، کامرون و رواندا نیز به ترتیتب در رتبه های بعدی و جزوغمگین ترین کشورهای دنیا دسته بندی می شوند.

اما ایران در این طبقه بندی در رتبه 14 ام قرار می گیرد. (منبع: یورونیوز)

از علت های وضع موجود و راه حل های آن که بگذریم این موضوع حائز اهمیت است که شاد کردن دل خانواده های نیازمند و دستگیری از نیازمندان چه ارزش بالایی دارد.

امام علی ع : سوگند به خدایى که تمام صداها را مى‌شنود، هر کس دلى را شاد کند، خداوند از آن شادى لطفى براى او قرار دهد که به هنگام مصیبت چون آب زلالى بر او باریدن گرفته و تلخى مصیبت را بزداید

مسعود مردیها

مسعود مردیها

من عاشق پیشرفتم. عاشق خدا
نیکوکاری را دوست دارم و گاهی دست به قلم می شوم...

خواننده عزیز. حتما نظر با ارزش خودتون رو در مورد این مطلب در زیر برامون درج کنید. و اگه از مطلب خوشتون اومد اونو در شبکه های اجتماعی خودتون منتشر کنید.

اشتراک
با خبر شدن از
guest
0 Comments
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات