نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

پرداخت های رمضان – کفاره و فطریه

Ramazan
طاعات و عبادات قبول

پرداخت آنلاین زکات فطریه و کفاره

پرداخت
فطریه و کفاره

در صورت مشکل با روش آنلاین بالا از روش آنلاین جایگزین زیر استفاده کنید

Bank Transfer

روش کارت به کارت

– شماره حساب: 5531355460
– کارت: 6104337864061179
– شبا: 210120000000005531355460
حساب ها به نام انجمن خیریه سلمان 

– شماره حساب: 0102443844006
– کارت: 6037691990026288
– شبا: 410190000000102443844006
حساب ها به نام انجمن خیریه سلمان

لطفا در صورتی که از طریق گزینه کارت به کارت به حساب های بانکی خیریه اقدام می فرمایید پس از واریز، از طریق راههای ارتباطی مورد مصرف مبلغ واریزی خود را به اطلاع مجموعه برسانید. مبالغی که مورد آن توسط واریز کننده مشخص نمی شود به عنوان اهدایی در نظر گرفته می شود. در صورت پرداخت آنلاین دیگر نیازی به اطلاع در این مورد نیست.

نظر برخی از فقها در مورد *کفاره و فطریه* سال 1402 به شرح زیر است:
تعریف فطریه یعنی 3 کیلو گرم طعام (برنج/گندم و …) به ازای هر نفر
تعریف کفاره یعنی 750 گرم طعام (گندم و …) به ازای هر روز

سیستانی

دفتر آیت‌الله العظمی سیستانی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از آنجا که میزان زکات فطره برای هر فرد سه کیلوگرم است، مبلغ آن برای فطریه بدل از آرد ۷۰ هزار تومان و برای فطریه بدل از برنج ایرانی صد و هشتاد ۱۸۰ هزار تومان و فطریه بدل از برنج غیر ایرانی، ۱۲۰ هزار تومان تعیین شده است.

مکارم

بر اساس اعلام دفتر آیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی، زکات فطره امسال بر مبنای قوت غالب گندم، مبلغ ۶۵ هزار تومان و بر مبنای قوت غالب برنج، مبلغ ۱۸۰ هزار تومان است.

کفاره روزه غیر عمد مبلغ ۱۶ هزار تومان است که باید به صورت نان تهیه و پرداخت شود، همچنین کفاره روزه عمد مبلغ ۹۶۰ هزار تومان است.

خامنه ای

قیمت فطریه رمضان ۱۴۴۵ از سوی دفتر آیت الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام شد.

بر اساس این گزارش، قیمت گندم برای هر نفر ۶۵ هزار تومان و قیمت برنج برای هر نفر ۱۸۰ هزار تومان می‌باشد.

کفاره یک روز روزه عمد ۹۶۰ هزار تومان و کفاره یک روز روزه عذر ۱۶ تومان است.

خراسانی

بر اساس اعلام دفتر این مرجع تقلید، میزان زکات فطره ماه مبارک رمضان ١٤٤٥ برای هر نفر یک صاع که تقریباً سه کیلوگرم گندم یا برنج و مانند اینها از طعام‌های متعارف در محل است که مکلّف می‌تواند پول یکی از اینها را طبق قیمتی که در محل خودش دارد محاسبه نموده و به فقیر بپردازد.

دفتر آیت الله وحید خراسانی، زکات فطره به حساب گندم را برای هر نفر به مبلغ ۷۰ هزار تومان اعلام کرده است.

مظاهری

به گزارش ایرنا، پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌الله حسین مظاهری روز پنجشنبه در اطلاعیه‌ای به نقل از این مرجع تقلید اعلام کرد: مبلغ فطریه امسال بنا بر قوت غالب گندم، حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار ریال (۶۰ تا ۷۰ هزار تومان) برای هر نفر است.

بنا بر اعلام دفتر آیت‌الله مظاهری، کفاره افطار غیر عمدی روزه به ازای هر روزه حدود ۷۵۰ گرم طعام نظیر گندم یا پول آن و کفاره عمدی افطار روزه، ۶۰ برابر آن است. مبلغ کفاره غیر عمد توسط کارشناسان برای هر روزه، حدود ۱۶۰ هزار ریال (۱۶ هزار تومان) برآورد می‌شود.

جوادی آملی

بنابر اعلام دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی، مبلغ فطریه برای هر نفر بر مبنای قوت غالب منطقه، سه کیلو گندم، برنج و مانند آنها و یا معادل قیمت اینها به قیمت روز پرداخت گردد.

همچنین مبلغ مربوط به کفاره غیرعمد، به ازای هر روز ۱۶ هزار تومان و کفاره عمدی روزه به ازای هر روز ۹۶۰ هزار تومان تعیین شده است.

سبحانی

دفتر آیت الله العظمی سبحانی اعلام کرد، میزان زکات فطره برای هر نفر یک صاع که تقریباً سه کیلوگرم گندم یا برنج و مانند اینها از طعام‌های متعارف در محل است که مکلّف می‌تواند، پول یکی از اینها را طبق قیمتی که در محل خودش دارد محاسبه نموده و به فقیر بپردازد.

دفتر این مرجع تقلید زکات فطره بر اساس قیمت میانگین کشوری را برای هر نفر به مبلغ ۶۰ هزار تومان دریافت می‌کند.

سوالی دارید؟ هم اکنون تماس بگیرید
03136250390-1 دفتر مرکزی 
09132080139 پشتیبان همراه 
در شبکه های اجتماعی: @salmancharity

انجمن خیریه سلمان از سال 1375 با جدیت تمام و با یاری شما عزیزان مشغول کمک رسانی به مستمندان است. ما با افتخار به افراد از کار افتاده، یتیم، کم درآمد، بانوان سرپرست، معلول و … یاری می رسانیم. از ابتدای تاسیس بیش از دهها هزار نفر تحت حمایت ما بوده اند. در تمام مقاطع تحصیلی از دبستان تا دانشگاه در میان مددجویان ما حضور دارند. رویای جهانِ بدون نیازمند اگرچه شاید محقق نشود ولی ما با آرزوی آن رویا به پیش می رویم…