در نگاه دیگران | انجمن خیریه سلمان
نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

0
سبد خرید خالی است.
نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

در نگاه دیگران

نیکوکاری پایان ندارد
In Others' Veiw

خیریه سلمان در نگاه دیگران

در نگاه دیگران

در این سالهای متمادی فعالیت خیریه سلمان، در نگاه دیگران آبروی بالایی خدا رو شکر برای انجمن خیریه ایجاد شده است. عزیزان زیادی در قالب های مختلف نسبت به خیریه ابراز محبت کرده اند. در زیر برخی از نظرات این عزیزان را برای مشاهده قرار داده ایم. 

سالهاست با خیریه سلمان آشنا هستم. حساسیتی که این خیریه در مصارف مالی داره برام قابل تقدیره. سابقه طولانی و شفافیت این خیریه خیال منو راحت می کنه. براتون آرزوی موفقیت دارم.
خدا را شاكرم توفيقي حاصل شد تا مدتي از عمر خود را بعنوان يك خدمتگزار در اين انجمن سپري كنم و از نزديك شاهد تلاش و زحمات بي وقفه مسئولين و خيرييني باشم كه از جان و دل براي فقرا زحمت ميكشند و براين باور هستم كه دستي كه ياري ميرساند از دستاني كه براي دعا بالا مي روند مقدس تر است
عملکرد خیریه سلمان را مشاهده کردم. بسیار درخشان و تاثیر گذار بوده است و سابقه طولانی این خیریه بر کسی پوشیده نیست. قطعا جای رشد و توسعه فراوانی برای خیریه سلمان متصور هستم. (نقل به مضمون)
انجمن‌ خیریه سلمان؛ به عنوان یکی از قوی ترین سازمان های مردم نهاد جنوب غرب اصفهان نه تنها جلوه باشکوهی از خدمت رسانی صادقانه و مستمر است بلکه ایجاد کننده فرهنگ انفاق، مواسات و همدلی مومنانه است. امید است در آینده انجمن بتواند با تمرکز بر روش های نوین یاریگری توانمند ساز و کارآفرینانه بیش از گذشت منشاء خیر باشد.
شرایط اقتصادی روز به روز سخت تر و امید به بهبود آن کمتر می گردد. از این رو مردم می بایست خود دست به کار شده و به نیازمندان جامعه کمک کنند. انجمن خیریه سلمان با انجام این وظیفه خطیر حداکثر تلاش خود را برای مددجویان تحت پوشش انجام داده است. به امید موفقیت هرچه بیشتر این مجموعه.
امیر علی روفرشباف
مشاور کسب و کارها
انسان های بزرگی در خیریه سلمان دست به دست هم داده اند و صادقانه و با عشق به مردم خدمت میکنند. انشاالله در همه امور موفق باشند.
با توجه به شناخت نزدیکی که از بنیانگذاران خیریه سلمان دارم می دانم برخی از آنها در قید حیات نیستند اما در هر محفل و هر جلسه همیشه ذکر و خیر اعمال نیکوکارانه و مخلصانه آنها وجود دارد. قطعا دعای خیر افراد زیادی پشت سر ایشان است. از خداوند طلب توفیق روزافزون برای این مجموعه خواهانم.
دکتر حسن جوادی
استاد الهیات دانشگاه اصفهان
هر کسی که دستِ دل شکسته ها رو میگیره داره عاشقونه دستای خدا رو میگیره
انشالا مجموعه ی انجمن خیریه سلمان با شعارِ دست در دست خدا همیشه خادم و خدمتگذارِ نیازمندان باشند
انجمن خیریه سلمان توانسته است در کمال بزرگواری گامی در خصوص رفاه و آسایش مردم شهید پرور اصفهان بردارد لذا شایسته تقدیر و تشکر و حمایت های ویژه میباشد
ایجاد فرهنگِ عدالت محور و همچنین ارتقا اهداف امور خیریه و حذف ناهنجاری ها، بی شک در راس امور خیریه سلمان قرار دارد، امید آنست که این حقیر بتوانم در بیکرانِ این کشتی پر صلابت به عنوان کوچکترین عضو جامعهٔ هنری گامی موثر و مستمر برداشته و تا عمر باقیست پیش چشم عزیزان و خیرخواهان بزرگ دل این مجموعه روی سپید باقی بمانم. توفیق رفیق راهتان باد ارادتمند
بدون شک انجمن خیریه سلمان از جمله خیریه های قدیمی باسابقه درخشان به همراه انسانهای نیکوکار،خوش قلب و خیری هست که همیشه منشا ثواب و خدمت در جهت آرمانهای انسانی و الهی بوده و خواهد بود با هیچ زبانی نمیتوان قدردان این همه کار پر اجر و ارزش باشیم جز آنکه برای سلامتی و تندرستی یکایک این بزرگواران دعا کنیم صدها فرشته بوسه بر آن دست میزنند کز کار خلق یک گره بسته وا کند
محمد رضا نریمانی
بازیگر و مجری توانای تلویزیون
خیلی از دست ها بوسیدنی است، مثل دست مادر و پدر. یکی از آن دست ها دست نیکوکارانی است که گره از کار مردم باز می کنند. افتخار می کنم که با مجموعه خیریه سلمان در ارتباط هستم. برای تک تک اون عزیزان از درگاه خداوند طلب رحمت دارم.
حمید مرادی
مجری توانای شبکه اصفهان