کارت پستال دیجیتال تسلیت و ترحیم | انجمن خیریه سلمان
نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

0
No products in the cart.
نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

کارت پستال دیجیتال تسلیت و ترحیم

قابل ارسال به سراسر جهان

کارت پستال دیجیتال تسلیت و ترحیم

مقرون به صرفه
با هزینه ای معقول که صرف امور خیریه می گردد می توانید به سرعت و در قالبی زیبا تسلیت بگویید
دوست دار محیط زیست
این روش تسلیت جدید به محیط زیست آسیب نمی رساند و قابل ارسال بدون محدودیت برای تمام خانواده متوفی می باشد
پشتیبانی و پیگیری
پس از ثبت سفارش همکاران ما در خیریه تمامی مراحل طراحی و تکمیل را در 10 دقیقه انجام داده و لینک کارت پستال را ارسال می کنند.
Previous
Next

کارت پستال دیجیتال تسلیت و ترحیم روشی نوین و آسان و امروزی برای عرض تسلیت به خانواده متوفی می باشد. علاوه بر روش های سنتی نظیر تاج گل که انجمن خیریه سلمان ارائه می کند با توجه به شرایط کرونایی و خاص و همچنین کمک به محیط زیست انجمن خیریه سلمان اقدام به ایجاد روش های نوین تسلیت در این حوزه کرده است. محصول قاب تسلیت خیریه خوشبختانه با استقبال مواجه بوده و روش کارت پستال دیجیتال نیز که جدیدترین روش تسلیت می باشد اینک در خیریه در دسترس می باشد. 

روش کار به این شکل است که  اقدام به ثبت سفارش می کنید. پس از دریافت سفارش شما همکاران ما در خیریه با توجه به اطلاعات ثبت شده کارت پستال دیجیتال شما را ساخته و لینک دیدن آن را برای شما می فرستند. یا به صورت پیامک و یا در واتساپ یا تلگرام. در صورتی که شما کارت پستال تسلیت را تایید نمایید کار تمام است. هم خیریه می تواند لینک تسلیت را از طرف شما برای خانواده متوفی ارسال کند و هم خوده شما می توانید در شبکه های اجتماعی خود و یا به صورت پیامکی لینک ساخته شده را برای افراد مد نظرتان ارسال کنید. 

جهت ثبت سفارش حرفه ای به همراه فتوشاپ عکس مرحوم و طراحی اختصاصی می توانید تصاویر با کیفیت مرحوم را در فرم زیر بارگذاری کنید و یا از طریق راههای ارتباطی در واتساپ برای ما ارسال نمایید. لازم به ذکر است حداقل مبلغ سفارش کارت پستال حرفه ای 60 هزار تومان می باشد.

کارت پستال دیجیتال
سود فروش صرف امور خیریه می گردد.

حداقل 30 هزار تومان

کمترین مبلغ کارت عادی
30 هزار تومان
  •  
کمترین مبلغ کارت حرفه ای
60 هزار تومان
  •  

این مبالغ با توجه به هزینه های طراحی در نظر گرفته شده است هرچند در مرحله پرداخت می توانید بسته به لطف و سخاوت خود مبلغ هدیه را از 30 و یا 60 هزار تومان بیشتر تعیین کنید. قطعا لطف شما به توسعه خیریه کمک شایانی خواهد کرد. 

جهت سفارش فرم زیر را پر کنید.

همچنین در صورتی که به هر دلیلی از طریق فرم بالا مشکلی داشتید می توانید با شماره همراه 09132080139 تماس بگیرید و در واتساپ با همین شماره در ارتباط باشید. و اطلاعات خواسته شده را ارسال نمایید.

یا جهت سفارش در واتساپ با شماره زیر در ارتباط باشید.

نمونه کارت های فروش رفته

سفارش حرفه ای

سفارش حرفه ای

سفارش عادی

سفارش عادی