اشتراک ماهیانه ذبح 2021 | انجمن خیریه سلمان
نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

0
سبد خرید خالی است.
نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

اشتراک ماهیانه ذبح 2021

Subscription
به اندازه توان خود شریک باشید

اشتراک ماهیانه ذبح خیریه سلمان

اشتراک ماهیانه ذبح

با توجه به هزینه بالای خرید گوسفند به صورت فردی و عدم توان بسیاری از افراد در این رابطه می توانید با ثبت نام در اشتراک ماهیانه ذبح خیریه سلمان هر ماه به میزان توان خود در این طرح شرکت کنید. پس از اینکه مبالغ به اندازه خرید یک ذبیحه رسید خیریه اقدام به ذبح بهداشتی و توزیع آن بین نیازمندان خواهد کرد. شرکت در این طرح به معنای الزام به پرداخت ماهیانه برای شما نیست و شما می توانید در هر ماهی که مد نظر خودتان است شرکت کنید. 

ما به صورت ماهیانه به شما اطلاع خواهیم داد و روش های پرداخت را یادآور خواهیم شد. میزان کمک ماهیانه شما لزوما عدد ثابتی نیست و بسته به شرایط شما می تواند متغیر باشد. قیمت تقریبی هر گوسفند 2 میلیون تومان است.

ثبت نام می کنم

از طریق فرم زیر ثبت نام کنید

در صورت کارت به کارت حتما از طریق راههای ارتباطی مورد مصرف پرداخت خود (ذبح ماهیانه) را اطلاع دهید. در صورت پرداخت آنلاین مورد مصرف را روی ذبح تنظیم نمایید. در صورتی که ذبح گوسفند را خودتان انجام داده اید با کمال میل آماده دریافت و توزیع آن بین نیازمندان هستیم.

مبلغ و میزانش مهم نیست. مهم نیته​

سوالی دارید؟ هم اکنون تماس بگیرید
03136250390-1 دفتر مرکزی 
09132080139 پشتیبان همراه 
در شبکه های اجتماعی: @salmancharity

اشتراک شما با موفقیت ثبت شد. از اینکه ما را لایق همراهی می دونید متشکریم. در فواصل زمانی مشخص شده از طرف شما، روش های پرداخت برایتان پیامک می شود.