دانلود مستند آی آدمها اثر رخشان بنی اعتماد 1395 | انجمن خیریه سلمان
نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

نیکوکاری سلمان

توزیع سبد غذایی

تهیه مسکن

درمان و سلامت

ازدواج و جهیزیه

کمک هزینه تحصیلی

فرهنگ سازی

نوشته های بلاگ

دانلود مستند آی آدمها اثر رخشان بنی اعتماد 1395

اسفند 15, 1399 فرهنگ,ویدئو
دانلود مستند آی آدمها اثر رخشان بنی اعتماد 1395
Father Day
نیکوکاری را پایانی نیست

دانلود مستند آی آدمها اثر رخشان بنی اعتماد

دانلود مستند آی آدمها اثر رخشان بنی اعتماد

دانلود مستند آی آدمها اثر رخشان بنی اعتماد از جمله مستندهای تاثیر گذار در حوزه پزشکی در این پست ارائه می گردد. طبیعت گاه انتخاب‌های عجیب و دشواری را برابر انسان قرار می‌دهد. رنج‌های بشر بی‌پایان است و هرچه محرومیت او بیش‌تر است، دامنه رنج او وسیع‌تر است. گاه می‌توان از شدت این رنج‌ها کم کرد.

پول و ثروت گاه به کم کردن رنج ناشی از بیماری‌ها کمک می‌کنند. اما اگر کسی پول نداشته باشد و فرزندی بیمار داشته باشد، چه باید بکند؟ دولت‌ها و حکومت‌ها معمولا درگیر مناسبات بورکراتیک خودشان هستند و کمتر میلی به گسترش چترهای حمایتی‌ دارند . اما نقش نهادهای مردمی در التیام این دردها غیرقابل انکار است و این‌جاست که پزشکان نیکوکار و خیریه‌های مردمی می‌توانند گره‌گشا باشند.

مرحوم پروفسور کیوان مزدا یکی از شناخته‌شده‌ترین جراحان ستون فقرات در جهان، یکی از این پزشکان نیکوکار بود. او متولد آبادان بود از مادری فرانسوی و پدری ایرانی و در سن هفت سالگی با خانواده‌اش به فرانسه مهاجرت کرد. پزشکی و جراحی آموخت و روش‌های جدید را برای جراحی ستون فقرات در دنیا معرفی کرد.

او سال‌های سال با تیم همکارانش در سازمان غیر دولتی «زنجیره امید» فرانسه به کشورهای محروم دنیا می‌رفت و بیماران مبتلا به این مشکلات را به صورت رایگان معالجه می‌کرد. او همچنین حدود یازده سال به ایران رفت‌و‌آمد داشت، بسیاری را نجات داد و امید به زندگی را در دل خانواده‌ها و بسیاری از کودکان مبتلا به بیماری‌های استخوانی زنده نگه داشت. او در یازدهم مهرماه ۱۳۹۷ در پاریس درگذشت. (منبع متن)

فیلم ‘آی آدم‌ها…’ ساخته رخشان بنی اعتماد ستایشی است، از حرکت انسان ‌دوستانه پزشکان ایرانی و فرانسوی و نهادهای غیردولتی که به دنبال کمک به محرومان و افزایش امید به زندگی در آنها هستند. این فیلم در سال ۱۳۹۵ ساخته شده است. برش های این مستند زیبا و تاثیر گذار را انجمن خیریه سلمان تهیه و برای علاقه مندان قرار داده است. این فیلم در حال حاضر دارای حق کپی رایت است و می توانید از مراجع قانونی آن را تهیه نمایید. در صورت آزاد شدن کپی رایت انجمن خیریه سلمان اقدام به پخش آن خواهد کرد.

خیریه سلمان

Salmancharity.ir

خواننده عزیز. حتما نظر با ارزش خودتون رو در مورد این مطلب در زیر برامون درج کنید. و اگه از مطلب خوشتون اومد اونو در شبکه های اجتماعی خودتون منتشر کنید.

برچسب:
5 1 رای
امتیاز شما به این مطلب
اشتراک
با خبر شدن از
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات